Doprava a platba

Doprava

Způsob doručení objednávky si můžete vybrat při její zadávání. Váš nákup si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně nebo manufaktuře, a to po obdržení potvrzovacího e-mailu.

Nabízíme také přepravní služby TNT nebo DPD. Cena za tyto služby je 140 Kč, u objednávek nad 2000 Kč je doprava zdarma


Platba

Objednávky můžete zaplatit hotověplatební kartou nebo bankovním převodem. Váš nákup obdržíte přibližně do pěti pracovních dnů od zaplacení, v případě bankovního převodu od připsání platby na náš účet.


PLATBA KARTOU/HOTOVĚ PŘI DORUČENÍ
Za svou objednávku zaplatíte hotově nebo platební kartou při převzetí balíku od zásilkové služby (pouze u DPD).


PLATBA KARTOU ONLINE

probíhá přes zabezpečenou a prověřenou platební bránu společnosti GoPay. Pokud se zobrazí informace
o neúspěšné platbě, můžete nás kontaktovat, nebo případně vybrat jiný způsob. Pokud zadání objednávky a platby proběhlo v pořádku, budeme vás informovat e-mailem o odeslání nákupu.
 

BANKOVNÍ PŘEVOD
Po dokončení objednávky vám bude zaslán e-mail s informacemi pro platbu převodem. Pokud na 
náš účet nebude připsána odpovídající částka za váš nákup do sedmi pracovních dní, vaše objednávka bude stornována.


Rádi bychom vás upozornili, že doručování zboží je zajišťováno prostřednictvím externích společností. BOHEMIA PAPER s.r.o. neručí za zboží během přepravy a nemůže zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. Kupující je povinen přijatou zásilku převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoli závad vše ihned ohlásit přepravci samotnému. V žádném případě prosím nepřebírejte porušené zásilky. Jejím převzetím kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a na pozdější reklamace související s přepravou nebude brán zřetel.