Bohemia Paper
 
(0)

   
  Svatební oznámení

Poskytujeme svatební tiskový servis pro zákazníky z celého světa milující jednoduchou eleganci. Přestože využíváme tradiční tiskové techniky, jako je ocelotisk, knihtisk či slepotisk, dokážeme vytvořit nejen tradiční, ale i moderní design.Klasický svatební set obsahuje rezervační karty, kterými snoubenci obvykle s půlročním předstihem oznamují svatbu a žádají svatebčany, aby si na svatební den vyhradili čas.

Svatební oznámení bývá vloženo do vnitřní obálky spolu s ostatními tiskovinami a vše pak do vnější obálky se zpáteční adresou. Svatbu zpravidla oznamují rodiče nevěsty, v dnešní moderní době i často již potomek snoubenců. Společně s pozvánkami bývají rozesílány i pozvánky na svatební hostinu či svatební party. Konzervativnější páry připojují i odpovědní kartu s obálkou,  kde hosté potvrzují svojí účast, případně odpovídají na jiné dotazy snoubenců. Hladkému průběhu svatby pomůže svatební program, slavnostní tabuli dotvoří tištěný zasedací pořádek, stolové karty a menu. Své zážitky mohou svatebčané zapsat do knihy hostů. Svatební hosty můžete potěšit svatebními koláčky v krabičce či lahví svatebního vína s etiketou ladící s vašimi ostatními tiskovinami. Svatební fotografie můžete vlepit do ručně zpracovaného svatebního alba, svým hostům můžete poděkovat za jejich účast a dary děkovnými kartami.

Každá zakázka je zpracovávána individuálně dle požadavků klienta.

Jako možnost nabízíme doplnění zasílacích adres na obálky, buď kaligrafickým nadepsáním, či dotiskem.

Snoubencům doporučujeme jednu osobní návštěvu v naší prodejně, ostatní komunikace může být vedena elektronicky. Před zadáním zakázky je vhodné si ujasnit druhy tiskovin, texty a počty kusů.


BOHEMIA PAPER S.R.O. • PALÁC KINSKÝCH • STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ 12 • PRAHA 1 E-MAIL: OBCHOD@BOHEMIAPAPER.CZ  
MOBIL: 775 150 466
TELEFON: 266 712 566 OTEVÍRACÍ DOBA: PRACOVNÍ DNY 10-18 HODIN SOBOTA, NEDĚLE 11-18 HODIN