Bohemia Paper
 
(0)

   
  Pozvánky

Máte-li v plánu dokonalou akci, podtrhněte její dojem použitím našich tiskovin. Veškeré tisky vyrobíme s ohledem na jedinečnost události, vaši osobnost, téma a místo oslavy, ať už se jedná o ples, koncert, oslavu výročí nebo narozenin či jen dětskou party.

Klasický pozvánkový set obsahuje rezervační karty, kterými pořadatelé obvykle s půlročním předstihem oznamují plánovanou akci a žádají hosty o časovou rezervaci. Společně s pozvánkami mohou být rozesílány i návratné odpovědní karty s obálkami, kde hosté potvrzují svou účast, případně odpovídají na jiné dotazy pořadatele. Dobrá pozvánka by měla napovědět o charakteru akce, doporučit oblečení, dary. Hladkému průběhu pomůže program, slavnostní tabuli dotvoří tištěný zasedací pořádek, stolové karty a menu. Své zážitky mohou hosté zapsat do knihy hostů. Svým hostům můžete poděkovat za jejich účast a dary děkovnými kartami.

Každá zakázka je zpracovávána individuálně dle požadavků klienta.

Jako možnost nabízíme doplnění zasílacích adres na obálky, buď kaligrafickým nadepsáním, či dotiskem.

Doporučujeme jednu osobní návštěvu v naší prodejně, ostatní komunikace může být vedena elektronicky. Před zadáním zakázky je vhodné si ujasnit druhy tiskovin, texty a počty kusů.


BOHEMIA PAPER S.R.O. • PALÁC KINSKÝCH • STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ 12 • PRAHA 1 E-MAIL: OBCHOD@BOHEMIAPAPER.CZ  
MOBIL: 775 150 466
TELEFON: 266 712 566 OTEVÍRACÍ DOBA: PRACOVNÍ DNY 10-18 HODIN SOBOTA, NEDĚLE 11-18 HODIN