Bohemia Paper
 
(0)

   
  DOPRAVA A POŠTOVNÉ


PŘEPRAVNÍ SLUŽBY

Na výběr je z několika způsobů doručení. Aktuální ceny doručení naleznete níže u každé z jednotlivých možností pro doručení. Při objednávce v minimální hodnotě 2 000 Kč je doprava zdarma.

V případě jakéhokoliv problému s doručením nám napiště na eshop@bohemiapaper.cz nebo zavolejte na 775 150 467.

Přijaté objednávky jsou odesílány do dvou následujících pracovních dnů (v případě platby dobírkou, úspěšně dokončené platby kartou nebo online bankovním převodem, v ostatních případech odesíláme nejpozději následující pracovní den po připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava pak trvá v naprosté většině případů 1 pracovní den.

Aktuálně doručujeme naše zboží jen na území ČR. Pokud si budete zboží přát doručit do zahraničí, kontaktujte nás prosím na výše uvedený kontakt.

PPL - 120 Kč
Bližší informace o přepravní službě na www.ppl.cz
Česká pošta - Balík do ruky/Balík na poštu - 120 Kč
Bližší informace o přepravní službě na www.ceskaposta.cz

Upozornění
Doručování zboží je zajišťováno prostřednictvím externích společností. BOHEMIA PAPER s.r.o. neručí za zboží během přepravy a nemůže zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. Kupující je povinen přijatou zásilku převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoli závad vše ihned ohlásit přepravci samotnému. V žádném případě prosím nepřebírejte porušené zásilky. Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a na pozdější reklamace související s přepravou nebude brán zřetel.

OSOBNÍ ODBĚR - zdarma

Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu (druhý email, který od nás dostanete) na následujících místech:

- Palác Kinských, Staroměstské náměstí 12, 110 00  Praha 1, pracovní dny 10–18 hodin, sobota, neděle 11- 18 hodin
- 413 01  Bříza 11,  pracovní dny 8 - 16 hodin


BOHEMIA PAPER S.R.O. • PALÁC KINSKÝCH • STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ 12 • PRAHA 1 E-MAIL: OBCHOD@BOHEMIAPAPER.CZ  
MOBIL: 775 150 466
TELEFON: 266 712 566 OTEVÍRACÍ DOBA: PRACOVNÍ DNY 10-18 HODIN SOBOTA, NEDĚLE 11-18 HODIN