Bohemia Paper
 
(0)

   
  Způsob doručení objednávky si můžete vybrat při její zadávání. Váš nákup si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně nebo manufaktuře, a to po obdržení potvrzovacího e-mailu.

Nabízíme také  přepravní služby PPL (prolink na www.ppl.cz) nebo možnost Balík do ruky / Balík na poštu od České pošty(prolink na ceskaposta.cz). Cena za obě služby je 120 Kč, u objednávek nad 2000 Kč je doprava zdarma.

Aktuálně doručujeme naše zboží jen na území ČR. Pokud si budete zboží přát doručit do zahraničí, kontaktujte nás prosím na eshop@bohemiapaper.cz.


Rádi bychom vás upozornili, že doručování zboží je zajišťováno prostřednictvím externích společností. BOHEMIA PAPER s.r.o. neručí za zboží během přepravy a nemůže zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. Kupující je povinen přijatou zásilku převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoli závad vše ihned ohlásit přepravci samotnému. V žádném případě prosím nepřebírejte porušené zásilky. Jejím převzetím kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a na pozdější reklamace související s přepravou nebude brán zřetel.
BOHEMIA PAPER S.R.O. • PALÁC KINSKÝCH • STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ 12 • PRAHA 1 E-MAIL: OBCHOD@BOHEMIAPAPER.CZ  
MOBIL: 775 150 466
TELEFON: 266 712 566 OTEVÍRACÍ DOBA: PRACOVNÍ DNY 10-18 HODIN SOBOTA, NEDĚLE 11-18 HODIN