Bohemia Paper
 
(0)

   
  TISKOVÉ PRÁCE
Hlubotisk

Hlubotisk je jedním z nejstarších a nejkrásnějších způsobů jak reprodukovat text a motivy na papír. Tištěný obraz se zrcadlově vyrývá do měděné či ocelové raznice. Každý kus vytištěný hlubotiskem je do stroje nakládán jednotlivě lidskou rukou. Protože se v žádném případě nejedná o masov    ou produkci, získáte z takové tiskoviny i díky její plasticitě pocit jedinečnosti.

Knihtisk

Vyvinut v 15. století Johanessem Gutenbergem. Jedná se o nejstarší tiskovou techniku. Povaha této tiskové techniky vyžaduje použití vysoce kvalitního a silnějšího papíru, který se pod vysokým tlakem nepotrhá. Náš papír, jehož vlákna jsou měkká a snadno tvárná, dobře absorbují otisk stejně jako barvu. Nádherně příjemný na dotek a jednoduše dokonalý, nadčasový knihtisk vyvolává bohatý a hřejivý pocit, který oceníte.
Slepotisk 

Slepotisk je tisková technika velmi blízká hlubotisku. Vyvýšený obraz je vytvořen vtlačením papíru do raznice. Narozdíl od hlubotisku, není použita žádná barva. Vyražený obraz tak stojí sám o sobě a přináší decentní eleganci a vysoce sofistikovaný vzhled výsledné tiskoviny. Jednoduchá, bezbarvá elegance slepotisku přispívá jeho nestárnoucímu půvabu a tím se velmi snadno odlišuje od ostatních druhů tisků.

Tiskneme zejména tradičními tiskovými technikami, které se na první pohled odlišují od dnešních standardních tiskovin. O jednotlivých tiskových technikách se dozvíte níže. Zhotovení tiskovin trvá většinou 10 - 15 pracovních dní od schválení korektury a zaplacení zálohy.

BOHEMIA PAPER S.R.O. • PALÁC KINSKÝCH • STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ 12 • PRAHA 1 E-MAIL: OBCHOD@BOHEMIAPAPER.CZ  
MOBIL: 775 150 466
TELEFON: 266 712 566 OTEVÍRACÍ DOBA: PRACOVNÍ DNY 10-18 HODIN SOBOTA, NEDĚLE 11-18 HODIN