Bohemia Paper
 
(0)

   
      Připravujeme pro vás nový vánoční katalog

Inspiraci na originální vánoční přání, novoročenky či exkluzivní dárky budete moci najít už v říjnu v našem novém katalogu. Na třiceti stránkách se dozvíte, jak udělat dojem originálním blahopřáním, nebo jak potěšit personifikovaným dárkem. Nebude chybět ani část zaměřena na detail v podobě luxusního balícího papíru a nevšedních jmenovek. Katalog bude k dispozici elektronicky na našich stránkách a v tištěné verzi v našem obchodech.


 


    Bohemia Paper v německé ARD

Reportáž o kráse ručního papíru a poctivém tiskařském řemesle natáčela v září německá stanice ARD s Adamem, Řehákem, ředitelem Bohemia Paper. Kromě prostorů prodejny v centru Prahy navštívili novináři také manufakturu v Bříze, kde mohli přímo sledovat práci tiskařských mistrů. O výjimečnosti Bohemia Paper se ARD dozvěděla z článku v deníku Právo a rozhodla se připravit reportáž o české rodinné firmě. Na hlavním zpravodajským portálu ARD se objeví už v říjnu.
    Nové ručně dělané zápisníky už od listopadu

Novinkou, která odstartuje první kolekci našich moderních tiskovin, budou ručně šité zápisníky s netradiční japonskou vazbou. Nelinkovaný kvalitní papír se v tomto případě nebude slepovat, ale fixovat vnitřním šitím. Momentálně připravujeme první návrhy a barevné kombinace zápisníků, a to ve spolupráci s designéry ze společnosti Lift Off, která vyrábí modulární batohy Naut. Nové zápisníky uvedeme na trh v listopadu, abychom vás mohli potěšit ještě před Vánocemi.    Adam Řeh
ák v podcastu Forbes 30 pod 30

Začátkem srpna byl ředitel Bohemia Paper hostem speciálního podcastu 30 pod 30 časopisu Forbes. Skupinu třiceti úspěšných lidí pod 30 let vybírala česká verze magazínu už čtvrtým rokem. Letos se na seznamu objevil také Adam Řehák, a to společně například s novinářem Filipem Horkým či hercem Vojtou Kotkem. Podcast o vzniku Bohemia Paper, budoucnosti a nových výzvách firmy, ale také o životě mladého podnikatele si můžete poslechnout zde.
    Bohemia Paper nově na Facebooku a Instagramu

Víc informací či fotografií ze zákulisí naší manufaktury najdete na nových profilech Bohemia Paper na Facebooku a Instragramu. Díky sociálním médiím bychom chtěli být k vám, našim zákazníkům a obchodním partnerům, ještě blíž. Sledujte naše profily a jako první se dozvíte, co pro vás připravujeme.
    Tiskoviny od Bohemia Paper na galavečeři nadace Havlových

 Dlouhodobá spolupráce s nadací Vize 97 vyvrcholila v letošním roce přípravou tiskovin na charitativní galavečeři v rámci oslav 20. výročí vzniku nadace. Hosté akce si tam mohli přečíst pozvánky, jmenovky či slavnostní menu na našem kvalitním papíře. Kulturního večera v Pražské křižovatce se účastnili také Řehákovi.BOHEMIA PAPER S.R.O. • PALÁC KINSKÝCH • STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ 12 • PRAHA 1 E-MAIL: OBCHOD@BOHEMIAPAPER.CZ  
MOBIL: 775 150 466
TELEFON: 266 712 566 OTEVÍRACÍ DOBA: PRACOVNÍ DNY 10-18 HODIN SOBOTA, NEDĚLE 11-18 HODIN